Wyszukiwarka

Aktualności

Derby dla Zorzy

• autor: johny35, 2015-04-08 18:37

W niedzielnym derbowym pojedynku Zorza pokonała KS Kisielów-Pełnatycze 2:1 (0:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Syk (karny) i Wojciech Majkutowski. Mecz, który zgromadził sporą widownię na trybunach nie stał na najwyższym poziomie, ale od początku zarysowała się przewaga gospodarzy, jednak nie potrafili oni przełożyć tego na bramki. Strzały zawodników Zorzy były zbyt lekkie i kierowane prosto w bramkarza gości. W drugiej połowie nasz zespół wreszcie dopiął swego i po faulu w polu karnym na Wojtku Majkutowskim bramkę z rzutu karnego zdobywa Mateusz Syk. Ta bramka dodała animuszu naszym graczom, którzy poszli za ciosem i kilka minut później podwyższyli wynik, po ładnej akcji niezawodnego ostatnio Wojtka Majkutowskiego. Gdy Wydawało się że mecz zakończyć się spokojnym 2:0, w 85 minucie bramkę kontaktową zdobywają goście z Kisielowa. Jakby tego było mało głupią czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie "łapie" wprowadzony kilkanaście minut wcześniej Paweł Koperski. Mimo tego udaje nam się dowieźć ten korzystny rezultat do końca meczu i bardzo cenne i ważne 3 punkty zostają w Zarzeczu. Za tydzień nasz zespół czeka bardzo trudny wyjazd do Stubna na mecz z Granicą, gdzie o punkty na pewno będzie bardzo ciężko, ale wierzymy że podbudowana derbowym zwycięstwem Zorza powalczy z faworyzowanym rywalem.