Podsumowanie przygotowań!

• autor: reebex, 2016-03-15 07:24

Już 20 marca ZORZA rozpocznie rundę rewanżowa meczem w Święte z Sanoczanką dlatego też przygotowaliśmy małe podsumowanie przygotowań!

P.S. Rusza również liga typera w której prowadzi Kajtek21 (zasady trochę się zmieniły bo za dobrze wytypowany wynik będzie 3pkt a za rezultat 1pkt!) Zapraszamy do udziału!!

Od początku przygotowań wiadomo było ,że do treningów nie wróci Marcin Kałamarz oraz Sebastian Ciesielski, Piotr Wojtaszek ostatecznie wylądował w Cresovii Krzeczowice a Mateusz Syk nie zdołał powrócić do dalszych treningów. Do macierzystych klubów wrócili z wypożyczenia Jakub Kwolek oraz Maciej Cicirko a w ostatniej chwili do drużyny Błękitnych Rudołowice trafili Mariusz Kucab oraz Łukasz Laska który będzie łączył grę z trenerką i najbardziej smutna wiadomość Krystian Lomper który złamał nogę na sparingu i czeka go długa rehabilitacja,

Wzmocnieniem drużyny na pewno okażą się Kamil Gąsior który był jednym z najlepszych bramkarzy klasy A grając w drużynie Błękitnych Pełkinie, Mateusz Panek zbierający szlify w SMS-ie Resovii Rzeszów i pokazujący się z bardzo dobrej strony w sparingach oraz treningach, Sebastian Babiś który był jednym z lepszych strzelców Serie A oraz zawodników którzy wrócili do drużyny po różnych epizodach Kamila Kudły, Michała Ruszela oraz Dariusza Rząsy.Prawdopodobnie ostatnim transferem będzie Kamil Kwolek który został wykupiony po wypożyczeniach definitywnie ze Startu Pruchnik.

Piotr Szczepański który stracił okres przygotowawczy przez kontuzje powoli będzie wznawiał treningi.

Rozgrywki wznowimy z nowymi siłami i starą gwardią która w każdej formacji ma liderów-obrona-(kapitan)-Radek Rząsa, pomoc-Radek Stecko oraz niezawodna formacja ataku Wojtek Majkutowski.

Sparingi:

1-1 z KS Szówsko bramka W.Majkutowski

3-0 z Błękitnymi Pełkinie bramki W.Majkutowski, I.Pakuła, M.Mikołajek

2-3 z Czarnymi Pawłosiów bramki W.Majkutowski x2

2-2 z Rzemieślnikiem Pilzno bramki W.Majkutowski x2

1-2 z Błękitnymi Rudołowice bramka W. Majkutowski

0-6 z JKS Jarosław

5-0 z GKS Orły bramki W.Majkutowski, R.Stecko, J.Gloc, M.Mikołajek oraz I.Pakuła

Bilans to 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 porażki

Statystki: 14 zdobytych i 14 straconych

Najlepszy strzelec W.Majkutowski x8,

I.Pakuła, M.Mikołajek x2

R.Stecko, J.Gloc x1

KADRA będzie liczyć 17 zawodników:

bramkarze:Kamil Gąsior, Dariusz Rząsa

obrońcy:Mateusz Panek, Radosław Rząsa, Damian Nowosiad, Maciej Tworzydło, Kamil Kudła

pomocnicy:Jakub Gloc, Paweł Szczepański, Piotr Szczepański*, Radosław Stecko, Michał Ruszel, Ireneusz Pakuła, Kamil Kwolek

napastnicy:Wojciech Majkutowski, Maciej Mikołajek, Sebastian Babiś

* kontuzja,

kolor niebieski- młodzieżowcy

autor: ~kibic75 2016-03-16 10:45:08

avatar Po meczy z JKS-em wasz bramkarz byłby wyróżniającym się zawodnikiem w IV lidze. Powodzenia !

autor: ~anonim 2016-03-16 20:41:43

avatar liku pierwszy