Promyk zgaśnie w Zarzeczu?..Zorza Zarzecze-Promyk Urzejowice

• autor: reebex, 2016-04-19 12:30

Zorza Zarzecze-Promyk Urzejowice-24.04.2016(niedziela) godz.16.00

W niedzielne popołudnie(24.04.2016 godz.16.00) do Zarzecza zawita beniaminek okręgówki a zarazem sąsiad z gminy Przeworsk - Promyk Urzejowice który dobrze radzi sobie w lidze zajmując 9 miejsce z dorobkiem 26 punktów a w rundzie wiosennej zdobył już 7 punktów (wygrana 3-1 z Błękitnymi,4-0 z Fenixem, remisując ze Startem 0-0 oraz przegrywając z Huraganem 3-4 oraz Motorem 0-4). W drużynie z Urzejowic gra dobrze nam znany Krzysiek Ziętek który jest zawsze mile widziany w Zarzeczu oraz Artur Konieczny który był na testach ale to nie koniec wzmocnień drużyny którą wzmocnili jeszcze Łukasz Henclik(Sobol Niżatyce) oraz młodzież z Orła Przeworsk roczniki 1999 Sebastian Mikuła, Bartłomiej Mikuła oraz Sebastian Ciupa. Najlepszym strzelcem drużyny jest Dawid Bochnak który ma 14 bramek i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców okręgówki.

Zorza po ostatniej porażce z Motorem 5-1 utrzymała 11 miejsce z dorobkiem 20 punktów lecz zespoły z Grzęski i szczególnie Lubaczowa(remis 2-2 z liderem ze Stubna) zdobyły po punkcie  i mając już tylko 2 punkty straty dlatego też tak ważny jest ten mecz.

Na jesień Zorza zremisowała w Urzejowicach 2-2 po trafieniu Wojtka Majkutowskiego i bramce samobójczej a graliśmy od 67 minuty bez jednego zawodnika bo w 67' czerwień zaliczył Paweł Koperski.

Zorza jest w tej rundzie niepokonana u siebie w dwóch meczach jakże ważnych zdobyła 6 punktów wygrywając odpowiednio z MKS Radymno oraz Błękitnymi Grzęska w stosunku 2-1. Czekamy na powtórkę i zaangażowanie 200% zawodników.

Zapraszamy kibiców na ten derbowy pojedynek gdzie emocji na pewno nie zabraknie.

autor: ~jogi88 2016-04-21 14:10:18

avatar Urzejowice leżą w gminie Przeworsk :)

autor: reebex 2016-04-21 16:39:46

Profil reebex w Futbolowo sorry już poprawione!!