Aktualności

Kolejny ciężki wyjazd a punkty bardzo potrzebne!!!

• autor: reebex, 2016-05-12 06:59

Makovia Makowisko - Zorza Zarzecze - 14.05.2016 godz.17.00

Kolejny ciężki mecz czeka drużynę Zorzy która podąży do Makowiska by tam powalczyć z bardzo niewygodnym przeciwnikiem jakim jest zespół trenera Andrzeja Wosia wzmocniony w przerwie Piotrem Purchą, Konradem Halejcio i Igorem Taratułą. Makovia jest beniaminkiem i zajmuje 15 miejsce(przedostatnie) z dorobkiem 19 punktów ale już niejeden zespół stracił tam punkty(chociażby remis 0-0 z Motorem), bolączką klubu z Makowiska są remisy których mają aż 10(najwięcej w lidze) przy 11 porażkach i tylko 3 zwycięstwach(najmniej w lidze) a rundę rewanżową rozpoczęli od porażki z Granicą 0-4 a później 2-5 z Sanoczanką, 0-0 z Radymnem, 0-0 z Santosem, 2-2 z Błękitnymi, 0-0 z Motorem, 3-1 z Promykiem, 0-1 z Huraganem i w poprzednim tygodniu dotkliwie 6-2 z Fenixem.

Zorza gra w kratkę: w Zarzeczu punktuje aż miło 4 mecze 10 punktów zaś na wyjazdach idzie tragicznie bo w 5 spotkaniach zdobyliśmy zaledwie 1 punkt!!Mamy nadzieję na przełamanie drużyny i zdobywanie jak ważnych punktów od meczu sobotniego!

W rundzie jesiennej Zorza w Zarzeczu pokonała zespół Makovii 3-0 po dwóch bramkach Wojtka Majkutowskiego oraz jednej Radka Stecki tyle, że 2 ostatnie bramki padły w ostatnich 10 minutach.