Raport z niższych lig!

• autor: reebex, 2016-05-23 07:02

Pierwszym beniaminkiem "okręgówki" został zespół z Kisielowa-Pełnatycz czyli zwycięzca klasy A Przeworsk który ma 12 punktów przewagi nad 2 zespołem na 4 kolejki do końca z lepszym bilansem bezpośrednich spotkań. W razie utrzymania się Zorzy będziemy mieć derby gminy a drużynę z Kisielowa prowadzi były coach Zorzy Łukasz Kasperski który tylko doda smaczku meczom!!Gratulujemy!

W klasie A Przemyskiej prowadzi San Hurko/Hureczko z przewagą 10 punktów nad 2 zespołem na 4 kolejki do końca więc raczej tylko kataklizm mógłby odebrać awans zespołowi i powinni już w następnej kolejce świętować awans!

Bardziej zacięta walka toczy się w dwóch pozostałych klasach: w Lubaczowskiej prowadzi zespół Graniczni Krowica z dorobkiem 48 punktów 4 punkty przed Gwiazdą Wielkie Oczy na 4 kolejki przed końcem tyle, że w 22 kolejce miało dojść do bezpośredniego pojedynku lecz w pierwotnym terminie został odwołany a 6 zespół ma 40 punktów więc sytuacja jest niejasna.

W Jarosławskiej klasie A prowadzi zespół KS Węgierka(beniaminek) z dorobkiem 58 punktów i ma dwa przewagi nad Hetmanem Laszki i siedmioma nad Czarnymi Pawłosiów na 4 kolejki do końca a w ostatniej kolejce dwa czołowe kluby przegrały solidarnie swoje mecze więc awans rozstrzygnie się w ostatnich kolejkach.

Po ostatnich wynikach okręgówkę opuszcza 16 zespół ligi czyli Czarni Oleszyce po zaledwie roku obecności a pozostałe drużyny od miejsca 15 do 9 będą walczyć aby nie znaleźć się w przedziale 15-13 które to miejsca prawdopodobnie opuszczą ligę.

autor: ~kibic 2016-05-25 08:59:44

avatar czy to prawda ze lukasz laska wraca o Zorzy ?

autor: reebex 2016-05-25 12:18:45

Profil reebex w Futbolowo nie było takiego tematu!!

autor: ~anonim 2016-05-26 10:48:46

avatar JEST TAKA OPCJA ŻE WRÓCI DO ZARZECZA

autor: reebex 2016-05-26 17:59:05

Profil reebex w Futbolowo Wszystko jest możliwe, z Łukaszem cały zarząd ma dobre relacje i każdy go szanuję za pracę którą wykonał z drużyną!

autor: ~ZAWODNIK 2016-05-27 20:30:58

avatar CHCIAŁBYM POWROTU