Mecz ostatniej szansy!!

• autor: reebex, 2016-06-07 07:42

Już w sobotę(11.06.2016) Zorza uda się do Lubaczowa by tam powalczyć w przedostatniej(XXIX) kolejce w bezpośrednim pojedynku z Pogonią-Sokół Lubaczów o utrzymanie w lidze okręgowej.

Nasz przeciwnik ostatnio punktuje dlatego też wydostał się ze strefy spadkowej i obecnie zajmuje 11 miejsce i zgromadził 30 punktów a w tej rundzie(1-2 z Oleszycami, 3-5 z Kańczugą, 1-2 z Morawskiem, 0-1 z Pruchnikiem, 2-2 ze Stubnem, 1-2 z Sanoczanką, 2-1 z Radymnem, 0-1 z Piwodą, 2-2 z Grzęską, 1-1 z Grochowcami, 3-1 z Urzejowicami, 4-0 z Gniewczyną i ostatnio w bezpośrednim pojedynku z Lesznem 2-2 mimo, że przegrywali 2-0!!). Klub z Lubaczowa prowadzi obecnie nowy szkoleniowiec Waldemar Pisarz który zastąpił na tym stanowisku Janusza Trojnara a zespół oparty jest na młodzieżowcach których wspiera paru doświadczonych zawodników jak Rafał Niemczak i Michał Grabiec.

W rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 w Zarzeczu Nasz zespół przegrał 2-1 po honorowej bramce Wojtka Majkutowskiego zaś w sezonie 2014/2015  w Zarzeczu padł remis 1-1 po bramce Wojtka Majkutowskiego a w Lubaczowie odnieśliśmy zwycięstwo 2-1 po golach Kuby Gloca i Kamila Kwolka.

Sytuacja w tabeli zrobiła się nieciekawa dla Naszego klubu ponieważ zajmujemy 14 miejsce spadkowe z dorobkiem 28 punktów tyle co zajmujący 13 pozycje MKS Radymno a 2 punkty przewagi mają nad nami Promyk oraz właśnie Pogoń-Sokół a na 3 punkty odskoczył Fenix, Błękitni raczej już są bezpieczni.             Mecze drużyn walczących o utrzymanie:Zorza(14)-Pogoń-Sokół(11), MKS Radymno(13)-Promyk(12), Granica(3)-Fenix(10) z ligą pożegnały się już zespoły Czarnych Oleszyce oraz Makovii Makowisko po ostatniej dotkliwej porażce z MKS Kańczuga 9-0!!!

Zapraszając na mecze mam nadzieje na podniesienie się i ambicje drużyny w tak ważnym momencie sezonu i wywalczeniu kompletu punktów na wyjeździe i przerwanie złej passy----Lubaczów 11.06.2016 godzina 17.00. VENI, VIDI,VICI - niech to będzie motto przewodnie!

P.S. Prawdopodobnie będzie przeprowadzona relacja live z meczu na fanpage'u a może i na stronie!!