Podsumowanie przygotowań ZORZY do sezonu 2016/2017!

• autor: reebex, 2016-08-13 10:08

Na wstępie Zorza, można powiedzieć, przeszła małą rewolucje kadrową ponieważ odeszli zawodnicy którzy stanowili o sile zespołu jak: Wojtek Majkutowski, Maciek Tworzydło, Radek Stecko i Damian Nowosiad, w zamian przyszli młodzi zawodnicy -  Dominik Cichy, Radek Skrzypek, Hubert Wańkowicz, Karol Dominik to w połączeniu z doświadczeniem Radka Rząsy, braci Szczepańskich, Grześka Bojarskiego, Kuby Gloca daje szansę na sukces drużyny. Nie zapominajmy, że mamy jeszcze Kamila Kwolka oraz Mateusz Panka oraz trenera który potrafi wzbudzić ducha walki.Jawi się szansa, aby gra ZORZY była i miła dla oka i skuteczna!

Wiadomo, że przy takiej rewolucji czas będzie grał na naszą korzyść a treningi które odbywają się 4 razy w tygodniu będą dawały efekty.

Sparingi:

24.07.2016 - Zorza Zarzecze - Victoria Kidałowice - 1-3 bramka Kuba Gloc

31.07.2016 - Zorza Zarzecze - Makovia Makowisko - 5-2 bramki Kuba Gloc, Piotr Szczepański x3,

04.08.2016 - Zorza Zarzecze - JKS Jarosław Junior - 1-1 bramka Kuba Gloc

07.08.2016 - Zorza Zarzecze - Błękitni Wierzbna - 3-1 bramki Kuba Gloc, Piotr Szczepański, Radek Rząsa

P.S. TROCHĘ OD SIEBIE!

Chciałbym też wrócić do komentarzy na stronie, które obligowały zarząd do dania szansy chłopakom z Zarzecza. Cóż można napisać jeżeli w pierwszej kolejce zobaczymy tylko Łukasza Depicucha w składzie a i on prawdopodobnie wyjedzie za granice, w podobnie jak Kamil Kudła. Marcin Furtak leczy kontuzję, a na początku przygotowań podziękowali Dawid Czerwonka oraz Albert Olejarski.Pozostaną tylko Ci na których zawsze możemy liczyć i im chwała, to Radek Rząsa(el Capitano), Michał Ruszel(gepard), Darek Rząsa(liku), Marcin Kałamarz(niestety nie zobaczymy go z powodu przedłużającej się kontuzji), Maciej Mikołajek(młody) dla którego czas sie zatrzymał oraz Irek Pakuła który mimo kontuzji przyjeżdza na stadion i interesuje się klubem. Nie możemy zapomnieć o braciach Szczepańskich (Paixao) którzy pomagają jak mogą. Niektórzy napiszą, że ściągamy zawodników za kase ale taki Mateusz Panek, Kuba Gloc oraz Kamil Kwolek zostali w Zarzeczu by pomóc drużynie a nie za kasą bo mieli oferty dużo lepsze finansowo z możiwością rozwoju .