Podtrzymać dobrą passę z Wisełką!

• autor: reebex, 2016-08-26 07:53

W III kolejce klasy A grupy Przeworsk Zorza podejmie na swoim boisku Wisełke Siennów i będą to pierwsze derby gminy klubu z Zarzecza.

Wisełka w I kolejce na wyjeździe w derbach z Żurawiczkami wygrała 3-0 po bramkach Jakuba Gawłowskiego oraz dwukrotnie Dariusza Garbarza, zaś w II kolejce w Siennowie przegrała w Błyskawicą Rozbórz 0-2!

Zorza jak przystało na kandydata do awansu wygrała w Zarzeczu z Zorzą Jagiełła 2-0 a bramki strzelali Paweł Szczepański z rzutu karnego oraz Michał Ruszel zaś w II kolejce w Gorliczynie 4-0 po dwóch trafieniach Radka Skrzypka, z karnego Pawła Szczepańskiego oraz Grześka Bojarskiego. Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia w tych meczach to skuteczność ponieważ bramek powinno być więcej!

W sezonie 2013/2014 Nasz klub już rywalizował z Wisełką lecz w Zarzeczu wygrywaliśmy 1-0 po bramce Irka Pakuły lecz później nastąpiły dziwne rzeczy tj. w 30 minucie w polu karnym gości faulowany był Michał Ruszel, sędzia wskazał na 11 metr, co wyraźnie nie spodobało się przyjezdnym. Jeden z ich zawodników próbował uderzyć arbitra tego spotkania, za co został ukarany czerwoną kartką. Po tym zajściu piłkarze z Siennowa postanowili zejść z boiska i nie dograć tego meczu do końca a związek ukarał gości walkowerem, w rundzie rewanżowej w Siennowie wygraliśmy 3-0 po golach Sebastiana Ciesielskiego oraz dwóch Mateusza Syka!

Zapraszamy na derby gminy Zarzecze w niedziele 28.08.2016r o godzinie 17.00!