Nie dać uciec liderowi!!

• autor: reebex, 2016-09-14 07:28

W VI kolejce serie A grupy Przeworskiej Zorza uda się do Rozborza by tam powalczyć o komplet punktów z miejscową Błyskawicą! Jako, że lider z Krzeczowic wszystko wygrywa i ma komplet zwycięstw nie możemy już sobie pozwolić na straty punktów!

Błyskawica ze zmiennym szczęściem radzi sobie w lidze i do tej pory zgromadziła 7 punktów i zajmuje 8 miejsce. W I kolejce przegrała jako gospodarz z Gorliczanką 3-1 a honorowe trafienie zaliczył Fabian Drzystek, w II wygrali w Siennowie 2-0 po dwóch bramkach Daniela Tarocińskiego, w III pokonała w Rozborzu PKS UNUM 2-1 po bramkach Fabiana Drzystka oraz Dawida Kowalskiego, w IV kolejce przyszła porażka 3-0 w Żurawiczkach i w ostatnią niedziele remis na własnym terenie z Gorzycami 2-2 po dwóch bramkach Roberta Stecko z tego jednej w doliczonym czasie gry!!

Zorza po ostatnim derbowym zwycięstwie 4-1 nad Żurawiem plasuje się na 2 miejscu gromadząc 11 punktów 4 mniej niż lider Cresovia! Po dwóch zwycięstwach na początku ligi(2-0 z Jagiełłą i 4-0 z Gorliczyną)przyszła lekka zadyszka(1-1 z Siennowem i 0-0 z Babicami) by w ostatni weekend pokonać 4-1 w derbach Żuraw Żurawiczkami i mamy nadzieje na podtrzymanie dobrej passy również w Rozborzu!

Ostatni raz mierzyliśmy się w sezonie 2006/2007 wtedy też Zorza wywalczyła historyczny awans do okręgówki a Błyskawica pożegnała się w klasą A. Wyniki tamtych meczów były na korzyść drużyny z Zarzecza który na boisku przeciwnika wygrał 2-0 zaś w rewanżu padł wynik 3-0!!

Zapraszamy do Rozborza(18.09.2016) na godzinę 16.00!

Wyjazd Juniorów Młodszych!

Juniorzy Zorzy udadzą się do Grzęski by tam powalczyć o punkty z Błękitnymi w sobotę o godzinie 10.00. Młodzi adepci klubu w pierwszej kolejce wygrali z Nowosielcami 6-0 by później przegrać 3-0 z Krzeczowicami i 3-1 z Mirocinem!

--------------------------------------------------------------------------------------

Wyjazd Młodzików do Ujkowic!!

Młodzik Starszy uda się do Ujkowic by tam rozegrać III kolejką ligową w sobotę o godzinie 14.00. Podopieczni Mariusza Surmiaka w II kolejce pokonali Strażak Sośnica 2-0(I kolejka została przełożona)!