"Saniacy" zawitają w Zarzeczu!

• autor: reebex, 2016-09-20 07:17

Najbliższym przeciwnikiem Zorzy będzie mocny zespół Sanu Gorzyce. Podopieczni Arkadiusza Gargasa(grający trener) zajmują 4 pozycje i mają 11 punktów tyle samo co Zorza!W drużynie przyjezdnej zobaczymy prawdopodobnie znajomego z występów w Zorzy Damiana Glinianego który zdobył już 6 bramek w 6 występach!!

Zespół Sanu w I kolejce zremisował w Babicach 2-2(dwie bramki Arkadiusza Gargasa), w II przegrał domowy mecz z Cresovią 2-3(gole - Arkadiusz Gargas i Damian Gliniany), w III w Żurawiczkach 3-0(bramki Damian Gliniany x2 i Artur Matusz), w IV dalej zwycięstwo w roli gospodarza w Majdanem Sieniawskim 2-1(gole - Karol Pastuszek i Dawid Zając), w V kolejce w Rozborzu to co nie udało się Zorzy(zdobyć choćby punkt) San wywiózł remis 2-2 tracąc bramkę w 91 minucie(gole - Damian Gliniany i Bartosz Groch) i w ostatniej VI kolejce wygrana 3-0 w Gorzycach z Nowosielcami(gole - Dawid Zając i Damian Gliniany x2)!

Zorza w tym sezonie gra bardzo nierówno i po słabszym występie przyszła w ostatnią niedziele pierwsza porażka z Błyskawicą Rozbórz 2-1 która daje do myślenia zawodnikom co zrobić aby głównie CELOWNIKI były lepiej ustawione bo okazji nie brakuje!

W sezonie 2013/2014 w ostatniej kolejce rundy jesiennej w Zarzeczu Zorza pokonała San 1-0 po golu Andrzeja Sowińskiego by w rewanżu w ostatniej kolejce sezonu uwiecznionego awansem pokonać(wtedy wicelidera) San Gorzyce 1-0 po bramce Radosława Stecko!

Zapraszamy do Zarzecza w niedziele(25.09.2016) na godz. 16.00!

-------------------------------------------------------------------------

Junior Młodszy - Podwalina pod seniorów!

Junior Młodszy Zorzy będzie gościł podobnie jak seniorzy drużynę Sanu Gorzyce która jest liderem rozgrywek razem z Grzęską i Rogóżnem! Mamy nadzieje na pozytywny wynik przetarcia z liderem jako, że od trzech meczy nie możemy wygrać i mamy na koncie 3 punkty!

----------------------------------------------------------------------------

Młodzik Starszy - Utrzymać dobrą formę!

Młodzik Zorzy będzie gościł drużynę Wiar Huwniki która w dotychczasowych meczach zdobył 1 punkt na drugim biegunie są chłopaki z Zarzecza którzy w II kolejkach zdobyli komplet punktów i liderują razem z Przedmieściem i Kalnikowem tyle że przeciwnicy rozegrali III kolejki!