Felieton ligowy!

• autor: reebex, 2016-09-26 15:01

Miło nam poinformować, że udało się zrobić prototyp felietonu z wydarzeń ligowych!

Teraz pytanie czy się podoba taka inicjatywa??

Zacznijmy od lidera rozgrywek jakim jest Cresovia Krzeczowice która gościła u siebie Wisełke Siennów i do przerwy gospodarze prowadzili 2-0 po bramkach Pawła Zięby lecz drugą połowę dobrze zaczęli piłkarze z Siennowa za sprawą Jakuba Gawłowskiego który już w 46 minucie dał kontaktowa bramkę i to był początek dobrego dla gości którzy w 49, 58 i 66 minucie wyszli na prowadzenie 4-2 oczywiście strzelcami bramek był Jakub Gawłowski, dłużny nie pozostał mu jednak Paweł Zięba który w 80 minucie strzelił swoją trzecią bramkę w tym meczu i zrobiło się 4-3 a strzelanie zakończył w 87 minucie na 4-4 Patryk Kluz!!

Drugi mecz z dużą ilością goli zobaczyli kibice w Mirocinie gdzie miejscowy Start przegrał z PKS UNUM Babice 3-7 a lider klasyfikacji strzelców Michał Sycz zdobył 4 bramki pozostałe 3 zdobyli kolejno Mateusz Chruściki i 2xDamian Sebzda. Dla gospodarzy trafiali Łukasz Jurkiewicz, Igor Taratuła oraz Karol Cholewa!

W Zarzeczu w meczu 3 i 4 drużyny padł remis 1-1 a bardzo ładną akcje z rozegranego rzutu wolnego strzelił Arkadiusz Gargas, Zorza wyrównała za sprawą Mateusza Panka dla którego była to pierwsza bramka w klubie!

Nietypowo bo w sobote Alabaster podejmował Żuraw i zwyciężył 3-1 po dwóch trafieniach Kacpra Skóry oraz jednej Damiana Zająca a honorowe trafienie zaliczył w doliczonym czasie gry kapitan zepołu z Żurawiczek Grzegorz Kuras!

W meczu dwóch drużyn które zajmowały dwa ostatnie miejsca pierwszą wygraną w tym sezonie odniosła Zorza Jagiełła pokonując Piast Nowosielce a gole które dały zwycięstwo strzelali Piotr Sęga, Kacper Kornafel oraz Kamil Pelc a dla przegranych Kamil Paluch oraz Janusz Wołowiec!

W dwóch pozostałych meczach GKS Majdan Sieniawski z Gorliczanką Gorliczyna i Sokoła Studzian z Błyskawicą Rozbórz padły remisy 0-0!

NAJCIEKAWSZY MECZ: to miano ląduje w Krzeczowicach za bardzo ciekawy mecz trzymający do końca w napięciu: Cresovia Krzeczowice - Wisełka Siennów - 4-4

PLUS KOLEJKI:  w 6 kolejce nagroda przypada Jakubowi Gawłowskiemu za strzelenie 4 bramek w jednej połowie meczu oraz Michałowi Syczowi za strzeleniu podobnie jak u poprzednika 4 bramek!Gratulujemy!