Wyszukiwarka

Aktualności

Felieton cz.3!

• autor: reebex, 2016-10-10 16:36

W pierwszej kolejności zawitamy do Mirocina gdzie w meczu derbowym między Startem a Błyskawicą padł hokejowy wynik 2-8 a bramki dla gości strzelali Daniel Tarociński x3 oraz Dawid Dec, Wacław Ruchała, Robert Stecko, Łukasz Stęchły i Sławomir Stęchły dla gospodarzy honorowe trafienia zaliczył Marcin Wojciechowski!

Na właściwe tory nie może wrócić drużyna Cresovii która przegrała przed własną publicznością 1-0 z Żurawiem a strzelcem gola na wagę trzech punktów był Mateusz Jucha który pewnie wyegzekwował rzut karny, goście mieli ułatwione zadanie gdyż już w 21 minucie wyrzucony z boiska został Paweł Zięba za niesportowe zachowanie!

Pierwsze zwycięstwo od ośmiu kolejek zalicza Piast Nowosielce który pokonuje w roli gospodarza Wisełke Siennów a trafienie zalicza nie kto inny jak Jakub Gawłowski który tym razem wbił tzw.swojaka w 88 minucie!

Pierwsze zwycięstwo w historii zaliczyli piłkarze PKS UNUM Babice którzy zdobyli Majdan Sieniawski aplikując gospodarzom cztery bramki nie tracąc żadnej a błysnął w tym meczu zaledwie 15-letni zawodnik UNUMISTÓW Arkadiusz Pawłowski który miał 2 bramki i asystował przy trafieniach Pawła Jureczki oraz Michała Sycza(kolejny gol ma ich już 13!!)żródło:http://pksunum.futbolowo.pl

Na pozycje lidera pierwszy raz w tym sezonie wskoczyli piłkarze z Zarzecza którzy wygrali w Łopuszce Wielkiej 2-0 a za rozmontowanie gospodarzy odpowiedzialny był duet Kamil Kwolek-Ireneusz Pakuła!

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odniosła Zorza Jagiełła która rozgromiła Gorliczanke 5-1 a bramki zdobywali Sebastian Rupar x3 oraz Mariusz Dziedzic i Hubert Kornafel honorowe trafienie dla gości było dziełem Marcina Kubasa!

W minorowych humorach wracali piłkarze Sanu Gorzyce z pojedynku z Sokołem Studzian gdzie przegrali 1-0 ,w 70 minucie boisko musiał opuścić Bartosz Groch za drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną a przysłowiowy"nóż w serce wbił" Tomasz Słoma w 80 minucie!

NAJCIEKAWSZY MECZ:Mecz Start Mirocin-Błyskawica Rozbórz gdzie kibice zobaczyli aż 10 bramek!

PLUS KOLEJKI:To miano tym razem przydało dwóm "młodym wilkom", pierwszy to piłkarz PKS UNUM Babice Arkadiusz Pawłowski który w wieku 15 lat zaliczył dublet asyst i bramek zaś drugi to Daniel Tarociński  który trzykrotnie pokonał bramkarza Startu!Gratulujemy!