Gościmy w dobrych humorach Start!

• autor: reebex, 2016-10-11 07:17

Runda powoli dobiega końca, w X kolejce Zorza podejmować będzie 11 zespół seria A Start Mirocin który zgromadził do tej pory 10 punktów!

Start nie zalicza tej rundy do udanej ponieważ wygrał tylko 3 mecze(na własnym terenie 2-0 z Piastem Nowosielce - bramki Sebastian Michalik i Dawid Gwozdek, jako gospodarz 2-1 z Gorliczanką Gorliczyna - bramki Rafał Czerniecki oraz Łukasz Jurkiewicz i wreszcie w Żurawiczkach z Żurawiem 1-0 za sprawą Dawida Gwozdka w doliczonym czasie gry), 1 zremisował w Jagielle z miejscową Zorzą oraz 5 przegrał(w Siennowie z Wisełką 2-1 bramka Wojciech Kisiel, w Mirocinie z Cresovią 1-4 honorowe trafienie zalicza Łukasz Hołub, w Majdanie Sieniawskim 2-1 bramka Igor Taratuła, u siebie 3-7 z PKS UNUM Babice bramki Łukasz Jurkiewicz, Igor Taratuła oraz Karol Cholewa oraz w ostatnią niedziele w derbach na własnym obiekcie z Błyskawicą Rozbórz 2-8!! a honorowe trafienia zaliczył Marcin Wojciechowski!!)

Zorza powoli odzyskuje kontrole i zaczyna punktować a do formy i zdrowia wracają zawodnicy którzy stanowili o sile w okręgówce!!

Ze Startem mierzyliśmy się ostatni raz w sezonie 2010/2011 i tak na "OKRĄŻKU" w ostatnim meczu sezonu zwyciężyliśmy 5-1 za sprawą Krzysztofa Pałysa, Grzegorza Koperskiego, Dariusza Rząsy(karny), Marcina Furtaka oraz Maćka Mikołajka zaś w Mirocinie wygraliśmy 4-1 a strzelcami bramek dla Zorzy byli Adrian Fudali, Łukasz Szajny i Maciej Mikołajek (dwie).W tym sezonie Start spadł z klasy A a powrócił do Niej na sezon 2015/2016!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Junior Młodszy - Mecz rozegrany awansem z Żurawiem!11.10.2016

Dość nietypowo bo we wtorek o 16.00 odbył się mecz juniorów młodszych Zorzy którzy to zremisowali w derbach gminy z Żurawiem 2-2 a bramki strzelali Seweryn Bogacz oraz Sebastian Ćwikła!

Zorza Zarzecze - Żuraw Żurawiczki - 2-2(1-1)

1-0 9' Ćwikła Sebastian

1-1 23' Jarosz Sebastian

1-2 64' Bukowy Michał

2-2 76' Bogacz Seweryn

zawodnicy uczestniczący w meczu - Zorza: Lech Kacper, Futoma Adrian, Ćwikła Sebastian Gujda Kacper, Hulak Dawid, Mazur Michał, Nowosiad Kacper, Szal Kamil(k), Fudała Gracjan, Drabik Bartłomiej, Konrad Mateusz, Hejnosz Jakub, Zając Patryk, Wołoszyn Michał, Bogacz Seweryn, Depciuch Marcin, Pełka Dawid, Kisała Karol

zawodnicy uczestniczący w meczu - Żuraw:Maślanka Michał, Bukowy Adam, Bukowy Jakub, Cielecki Mateusz, Flejszar Kacper, Jarosz Michał, Jarosz Sebastian, Kuras Kacper, Niżnik Konrad, Przewrocki Łukasz, Wasyliszyn Jakub, Balawender Dominik, Bukowy Michał, Mikuła Hubert, Obłoza Kacper, Świtalski Krystian, Szklarz Jakub

sędziował: Kuśnierz Krzysztof

Młodzik Starszy: Pogram na Przedmieściu!!14.10.2016

W ostatniej kolejce ligowej Młodziki Zorzy pokonały Przedmieście Jarosław 18-0!! Była to 7 kolejka a czeka Nas jeszcze zaległa pierwsza za tydzień z Jaworem Nehrybka. Statystyki Zorzy są powalające na 6 meczów-6 wygrali i  zdobyli 44 bramki a stracili 4!! Oczywiście gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi!!

Przedmieście Jarosław - Zorza Zarzecze - 0-18(0-8)

1-0 2' Maziarek Tomasz

2-0 4' Depciuch Marcin

3-0 12' Maziarek Tomasz