Wyszukiwarka

Aktualności

Raport z boisk SERIE A PRZEWORSK!kolejka XIII!OSTATNIA!

• autor: reebex, 2016-11-08 07:09

Relacje zaczniemy w Siennowie gdzie grały drużyny z odległych biegunów czyli Wisełka Siennów z PKS UNUM Babice jedni walczą o utrzymanie drudzy o awans i to Wisełka wyszła zwycięsko z pojedynku wygrywając 4-3 a bramki zdobywali dla gospodarzy Tomasz Mikłasz w 39', Jakub Gawłowski 65' oraz dwukrotnie Dariusz Garbarz w 72 i 84 minucie zaś dla przyjezdnych Michał Sycz 23', Mateusz Pawłowski 76' oraz na koniec Mateusz Chruściki w 90 minucie meczu!!

Kolejny raz ciekawie zaprezentował się Start Mirocin który przegrywał już 1-3 z Sanem Gorzyce a i tak potrafił wygrać 4-3 a dwie ostatnie bramki gospodarze strzelali w 90 i 91 minucie!!surpriseGole dla gospodarzy strzelali Sebastian Michalik w 42', dwukrotnie Mateusz Kiper 52' i 90' i wreszcie w 91 Marcin Wojciechowski zaś dla gości dwukrotnie Arkadiusz Gargas w 33' i 48' oraz samobójcze trafienie Sebastiana Kipra w 28 minucie!

W Krzeczowicach spotkały się 2 z 4 drużyną ligi a 3 punkty dopisali sobie gospodarze którzy wygrali z Alabastrem Łopuszka Wielka 1-0 po bramce Piotra Liszewskiego w 55 minucie, obie drużyny kończyły mecz w 10 ponieważ sędzia usunął z boiska po dwóch żółtych Pawła Ziębe z Cresovii oraz bezpośredniej czerwonej zawodnika gości Marcina Futome!

W Nowosielcach ostatnia drużyna ligi Piast przegrała z liderem rozgrywek Zorzą Zarzecze 1-3 pozostawiając po sobie dobre wrażenia mimo porażki a bramki strzelali dwukrotnie Jakub Gloc w 28' i 86' oraz Mateusz Panek w 52' a dla gospodarzy honorowe trafienie było dziełem przypadku i samobójczej bramki Radosława Rząsy w 87'!

W Majdanie Sieniawskim miejscowy GKS rozbił Sokół Studzian 5-1 a typowy hattrick zdobywa Damian Gąsior który zdobywa bramki w 65', 74' i 85 minucie pozostałe gole są dziełem Łukasza Miłosza w 10' oraz Andrzeja Gocha w 72' honorowe jak się później okazało bramkę zdobywa w 50 minucie Paweł Jarosz!

W pojedynku Gorliczanki z Żurawiem padł wynik remisowy 2-2 a bramki strzelali dla miejscowych dwukrotnie Łukasz Wojtasw 25' i 55 minucie zaś dla gości w 6' Łukasz Kaniuch i 34' Rafał Wiecheć!

I na koniec pojedynek Zorzy Jagiełła z Błyskawicą Rozbórz i tam też pada remis 1-1 ustalony już do przerwy a bramki zdobywają dla gospodarzy Tomasz Pietruś w 30' dla gości do szatni w 44' Dawid Dec!

PLUS KOLEJKI: Damian Gąsior zawodnik GKS Majdan Sieniawski który zdobywa klasycznego hattricka w meczu z Sokołem Studzian oraz Jakub Gloc który strzela w dwóch ostatnich kolejkach 4 bramki!

NAJCIEKAWSZY MECZ:  Start Mirocin - San Gorzyce gdzie emocji nie mogło zabraknąć!

Dziękujemy za spędzony z nami czas i zobaczymy w jakim składzie spotkamy się w nowym roku czy też nowej rundzie! Bo nie mogę obiecać, że to akurat ja będę prowadził stronę!Z pozdrowieniem REEBEX!