Wyniki na najlepszego piłkarza rundy!!

• autor: reebex, 2016-11-21 07:20

Miło, Nam poinformować że zwycięzcą ankiety na najlepszego piłkarza rundy został KAMIL KWOLEK yes który uzyskał 40% głosów, na drugim placu był JAKUB GLOC z 35% poparcia zaś na trzecim RADOSŁAW RZĄSA z 20% głosów . Wszystkim zawodnikom gratulujemy a kibicom dziękujemy za oddane głosy.

Wszyscy zawodnicy ZORZY będący na zabawie dostali upominki od klubu które ufundowali:LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA STOWARZYSZENIE "Z TRADYCJĄ W NOWOCZESNOŚĆ" ORAZ FIRMA "ETO" pana BOGDANA TYMOCZKI W ZARZECZU oczywiście zabawy by nie było gdyby nie PREZES LKS ZORZA ZARZECZE pan BOGDAN PAŁYS oraz kierownik zespołu DANIEL HADRYCH, Urząd Gminy Zarzecze reprezentowany był przez pana TADEUSZA KIEŁBOWICZA Sekretarza Gminy a Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przez pana JACKA ZIĘBĘ Dyrektora GOSiR i w tym miejscu wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!

Oczywiście dziękujemy również wszystkim gościom którzy przybyli na zabawę i mamy nadzieje, że się podobało, zespołowi FAIR-PLAY za oprawę muzyczną oraz pani ANNIE NIEMCZAK za obsługę gastronomiczną a także panu Wójtowi Gminy Zarzecze WIESŁAWOWI KUBICKIEMU za użyczenie sali na zabawę!

autor: ~anonim 2016-11-22 19:02:42

avatar reebex zrob raport co slychac w klubach transfery itd

autor: ~anonim 2016-11-24 21:37:15

avatar Moglbys skontaktowac sie z administratorami innych aktywnych stron i razem wytypowac 11 rundy jesiennej . ciekawy pomysł.

autor: reebex 2016-11-25 10:34:50

Profil reebex w Futbolowo witam, problem leży w tym, że aktywnych stron jest zaledwie 2-3 więc tu jest problem a co do raportu transferowego to pożyjemy zobaczymy bo nie wiem jak będzie z prowadzeniem strony przez osobnika reebex!

autor: ~anonim 2016-11-25 14:55:39

avatar Przecież Ty jesteś reebex. Co znaczy że nie wiesz czy będziesz prowadził? Albo będziesz albo nie będziesz, krótka piłka określ się teraz to będzie więcej czasu na szukanie ewentualnego zastępcy

autor: ~anonim 2016-11-26 21:18:48

avatar reebex jest ok jak nikt ci nie pomomoze i tak jest fajnie

autor: ~anonim 2016-12-02 10:27:04

avatar może ktos napisze co sie dzieje w klubie czy ktos odchodzi czy przychodzi , plan sparingów itp.

autor: ~anonim 2016-12-06 20:03:45

avatar widziałem w gazecie jarosławskiej ze nasz zawodnik radek rząsa jest nominowany na najlepszego zawodnika powiatu przeworskiego brawo 111

autor: ~jjaaa 2016-12-07 21:44:18

avatar nalezy mu sie on jest sercem waszego klubu > dla mnie to najlepszy zawodnik w historii zorzy zywa legenda. Radzio jestes wielki >D\ to pisze ja twoj g-wel obecnie d-ca :D