Podsumowanie okresu przygotowawczego!!

• autor: reebex, 2017-03-24 07:33

Krótkie podsumowanie transferów oraz przygotowań Zorzy do batalii o awans w sezonie 2016/2017!!

więcej w rozwinięciu!!

Zorza kolejny raz przebudowuje skład a to dlatego, że nowym-starym trenerem został dobrze znany w Zarzeczu Łukasz Laska, kontuzje leczy Grzesiek Bojarski a dwóm zawodnikom skończyły się wypożyczenia więc w ich miejsce klub pozyskał dobrze zapowiadającego się bramkarza Mateusza Panka już 2 w naszym zespole!, środkowego pomocnika Jakuba Gawłowskiego z Wisełki Siennów,napastnika Kamila Adamarka który przybył z Błękitnych Rudołowice wraz z trenerem oraz pomocnika Mateusza Syka który po rocznej przerwie kolejny raz ma Nam pomóc w walce o OKRĘGÓWKĘ!!

Treningi wznowił Marcin Kałamarz ale tylko na jakiś czas ponieważ doznał kontuzji i teraz czekamy na jego powrót!

Co do Łukasza Jurkiewicza to popularny "CZEJEN" nie będzie grał w Zorzy na przeszkodzie stanęły problemy rodzinne!.

Ostatnim transferem LAST MINUTE został Arkadiusz Róg który przybył z Błękitnych Rudołowice a będzie tworzył duet środkowych obrońców z "el capitano" Radziem Rząsą!

Co do ubytków to treningów nie wznowili Michał Ruszel oraz Dominik Cichy a Kacper Ząbroń wybrał grę dla KS Węgierki!

Sparingi:

12.02.2017 - Zorza Zarzecze - Huragan Gniewczyna - 2-2 bramki Marcin Kałamarz, Kamil Adamarek

19.02.2017 - Zorza Zarzecze - JKS Jarosław Junior Starszy - 2-1 bramki 2x Paweł Szczepański

26.02.2017 - Zorza Zarzecze - LKS Manasterz - 4-4 bramki Jakub Gawłowski, Kamil Adamarek, Jakub Gloc oraz trafienie samobójcze

01.03.2017 - Delin Munina - Zorza Zarzecze - 3-3 bramki 2x samobój, Kamil Adamarek

05.03.2017 - Zorza Zarzecze - Płomień Morawsko - 0-3

12.03.2017 - Zorza Zarzecze - KS Węgierka - 0-1

18.03.2017 - Zorza Zarzecze - PKS UNUM Babice - 5-0 bramki 2x Kamil Adamarek, Kamil Kwolek, Jakub Gawłowski, Radosław Rząsa