Mecz kolejki w Zarzeczu!Startują grupy młodzieżowe!

• autor: reebex, 2017-04-20 07:12

Najciekawiej zapowiadającym się wydarzeniem XVII kolejki serie A grupy Przeworsk będzie pojedynek Zorzy Zarzecze czyli lidera rozgrywek z trzecią drużyną ligi a mianowicie PKS UNUM Babice w którym króluje Michał Sycz który jest liderem klasyfikacji strzelców z dorobkiem 20 bramek!

W rundzie jesiennej w Babicach padł bezbramkowy remis!

W rundzie wiosennej PKS UNUM Babice wygrał w Gorzycach z Sanem 4-0 by w następnej kolejce przegrać w Żurawiczkach 0-2 a w ostatniej kolejce pokonać na własnym terenie dobrze dysponowany zespół Błyskawicy Rozbórz 2-0!

Mając nadzieje na zwycięstwo przypominamy że w sezonie 2013/2014 w Zarzeczu wygraliśmy 8-2 a bramki strzelali Mateusz Syk (x2), Paweł Szczepański (x2), Andrzej Sowiński, Radosław Stecko, Maciej Mikołajek i Tomasz Szajny a ostatnio w sparingu przed rundą wiosenną 5-0!!

Zapraszamy do Zarzecza w niedzielę(23.04.2017) na godzinę 17.00!

P.S. Rundę rewanżową zaczną również juniorzy oraz młodziki!

Junior Młodszy Zorzy który zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 4 punktów przystąpi do rozgrywek z nowym trenerem Stanisławem Kowalikiem uda się do Nowosielec na mecz z Piastem który zajmuje ostatnie 9 miejsce z dorobkiem 4 punktów czyli ex aequo z Naszym klubem!

W rundzie jesiennej Nasi chłopcy pokonali drużynę Piasta 6-0!

Mecz odbędzie się w sobotę(22.04.2017) o godzinie 11.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodzik Starszy pod przywództwem Mariusza Surmiaka uda się dalekiej Nehrybki by tam odnieść zwycięstwo i dobrze wejść w rundę wiosenną z miejscowym Jaworem!

W rundzie jesiennej młodzi zawodnicy Zorzy wygrali wszystkie 7 meczów a ich dorobek bramkowy to 50-5wink a w pierwszym meczu rundy jesiennej wygrali z Jaworem 6-1!

Mecz odbędzie się w sobotę(22.04.2017) o godzinie 10.00