Wyszukiwarka

Aktualności

Raport z boisk SERIE A PRZEWORSK!kolejka XVIII!

• autor: reebex, 2017-05-02 10:28

Relacje zaczniemy w Gorzycach gdzie doszło do jednej z większych niespodzianek kolejki a dokładnie wynik 8-0 Sanu z Błyskawicą Rozbórz zaskoczył chyba wszystkich a na taki stan rzeczy na pewno miał fakt czerwonej kartki w 19 minucie dla Mariusza Rydzika i w tej minucie też zaczęło się ostre strzelanie a rozpoczął je Dawid Zając a kolejne bramki były dziełem w 42' Jacek Jagieła, 45' Wiktor Tołpa, 45'+1' ponownie Dawid Zając, 58' i 66' Dawid Słysz, 82 Dawid Sroka i 85' Karol Kubiak!

Kolejną niespodzianką była porażka wicelidera z Krzeczowic w Jagielle z Zorza 3-2 a zaczęło się dobrze od bramki w 45' autorstwa Michała Mokrzyckiego dla Cresovii. Po przerwie do głosu doszli gospodarze za sprawą Tomasza Pietrusia w 63' na 2-1 Zorze wyprowadza w 73 Sebastian Rupar a w 80' jakby tego było mało z czerwoną kartką wylatuje zawodnik gości Patryk Kluz a minutę później na 3-1 bramkę strzela Jakub Hanejko, a wynik 3-2 ustala w 90' Daniel Białogłowski!

Zgonie z planem mecz wygrała drużyna PKS UNUM Babice która pokonała Sokół Studzian 2-0 a bramki strzelali w 44' Mateusz Pawłowski oraz w 67' Damian Sebzda!

Kolejne zwycięstwo zalicza Alabaster Łopuszka Wielka która pokonała w Siennowie Wisełkę 2-0 a bramki strzelali w 60' Dawid Malik oraz w 85' Marcin Krzysztyniak!

Ciekawy mecz oglądnęli kibice w Gorliczynie gdzie miejscowa Gorliczanka zremisowała 3-3 ze Startem Mirocin, w 37' na prowadzenie miejscowych wyprowadza Marcin Kubas do remisu 1-1 przed przerwą w 44' doprowadza Mateusz Kiper ten sam zawodnik strzela bramkę na 2-1 w 48', później do głosu doszli gospodarze a dokładniej Damian Ostrzywilk w 70' oraz 76 Batłomiej Kotliński i zrobiło się 3-2 a bramkę na wagę remisu 3-3 strzela w 90' Łukasz Hołub!

Ostatnia drużyna ligi która jeszcze jesienią nie zdobyła punktu Piast Nowosielce przegrała przed własną  widownią 4-2 z będącym w dobrej formie GKS Majdan Sieniawski a bramki strzelali dla gospodarzy w 27' Kamil Kałamarz i 55' Janusz Wołowiec a dla gości w 17' Rafał Gardzielik, 61' i 63' Krystian Niemczyk oraz w 88' Paweł Kosior!

Lider rozgrywek Zorza Zarzecze pojechał do Żurawiczek na derby z Żurawiem i wygrał 2-0 po bramkach w 41' Pawła Szczepańskiego oraz 71' Kamila Adamarka ale na pewno nie było to tak jak opisuje fanpage Żurawia, że to sędziowie ustalili wynik meczu bo po pierwsze rzut karny był po EWIDENTNEJ ręce zawodnika gospodarzy który wykopując piłkę trafił w swoją rękę a przy drugiej bramce nie było spalonego zaś w  Żurawiczkach twierdzą że spalony był tylko,że akcja toczyła się na drugiej połówce od ławki gospodarzy"punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"!!

PLUS KOLEJKI: Dla Łukasza Hołuba za bramkę w 90 minucie za wagę remisu!

NAJCIEKAWSZY MECZ: Niecodziennie ale będą dwa spotkania Sanu Gorzyce z Błyskawicą Rozbórz oraz Zorzy Jagiełła z Cresovią Krzeczowice!