Wyszukiwarka

Aktualności

Raport z boisk SERIE A PRZEWORSK!kolejka XIX!

• autor: reebex, 2017-05-04 13:59

Jedną z większych niespodzianek na pewno są pierwsze punkty zdobyte przez Piast Nowosielce w rundzie wiosennej a zdobyli je z Sanem Gorzyce który jeszcze w niedzielę pokonał Błyskawicę Rozbórz 8-0!! dla gospodarzy bramki zdobywali w 16' Dawid Zając(zawodnik Sanu - samobójcze trafienie), 26' Tomasz Mucha oraz 75' Janusz Wołowiec!

W hicie kolejki Alabaster Łopuszka Wielka pokonał PKS UNUM Babice 2-1 a pierwszą bramkę zdobyli goście w 8 minucie za sprawą grającego trenera Marka Pawłowskiego, wyrównał w 45' Damian Zając a wygraną zapewnił w 66' Marcin Futoma!

Do kanonady doszło w Krzeczowicach gdzie podrażniony ostatnią porażką zespół Cresovii rozbił Gorliczankę 7-0 a bramkami podzielili się Paweł Zięba w 18', Michał Mokrzycki w 28' i 42', Daniel Białogłowski w 32', Hubert Bober w 47', Adam Chliszcz w 57' oraz Marcin Chara w 70 minucie!

W Zarzeczu miejscowa Zorza w dalszym ciągu jest niepokonana mało tego żaden z zespołów nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy i tak też było w meczu z Błyskawicą Rozbórz wygranym 4-0 a strzelcami bramek okazali się Radosław Rząsa w 37', Maciej Mikołajek w 62', Arkadiusz Róg w 79' oraz Jakub Gloc w 89'!

Dziewięć bramek zobaczyli kibice w Mirocinie gdzie Start rozgromił Wisełkę Siennów 8-1 a klasycznego hat-tricka zaliczył napastnik gospodarzy Mateusz Kiper który zdobył gole w 9' 11' i 17 minucie, resztą bramek podzielili się Karol Cholewa w 41' oraz 76', Kamil Próchnicki w 48', Sebastian Michalik w 50' i Mateusz Ziembicki w 90' a honorowe trafienie było dziełem Dawida Czerwonki również w 90 minucie!

Już drugą porażkę z rzędu doznała drużyna Żurawia Żurawiczki która to przegrała w Studzianie 3-1 katami gości byli Damian Jarosz w 11', Patryk Mroszczyk w 33' oraz Marcin Kiełbasa w 72' jedyną bramkę dla klubu z Żurawiczek strzelił Adrian Pelc z rzutu wolnego w 68 minucie!

GKS Majdan Sieniawski podtrzymuje dobrą formę a w meczu z Zorzą Jagiełła wbił gościom 5 bramek nie tracąc żadnej a głównym twórcą zwycięstwa został będący ostatnio w dobrej formie Damian Gąsior autor czterech bramek w 20', 50', 55' oraz 75' a strzelanie zaczął w 10' Paweł Kosior!

PLUS KOLEJKI: Mateusz Kiper za klasycznego hat-tricka, Damian Gąsior goleador z Majdanu Sieniawskiego oraz nietypowo Piast Nowosielce za pierwsze punkty w rundzie!

NAJCIEKAWSZY MECZ: Alabaster Łopuszka Wielka - PKS UNUM Babice!