O podtrzymanie zwycięskiej serii w Gorzycach!

• autor: reebex, 2017-05-05 07:17

Trzeci mecz w ciągu tygodnia rozegra Zorza w ramach rozgrywek o mistrzostwo serie A grupy Przeworskiej a przeciwnikiem będzie grający w kratkę zespół Sanu Gorzyce!

Saniacy zajmują 9 miejsce z dorobkiem 24 punktów a ich bilans to 7 zwycięstw, 3 remisy i aż 9 porażek, w rundzie wiosennej zespół z Gorzyc przegrał: 0-4 z PKS UNUM Babice, 2-3 z Cresovią Krzeczowice,, 2-3 z GKS Majdan Sieniawski i w ostatniej kolejce z Piastem Nowosielce 0-3 a wygrał 2-1 z Żurawiem Żurawiczki i 8-0 z Błyskawicą Rozbórz!

W rundzie jesiennej w Zarzeczu padł remis 1-1 a bramkę zdobył Mateusz Panek warto też odnotować niewykorzystany karny Grześka Bojarskiego!

W sezonie 2013/2014 w ostatniej kolejce rundy jesiennej w Zarzeczu Zorza pokonała San 1-0 po golu Andrzeja Sowińskiego by w rewanżu w ostatniej kolejce sezonu uwiecznionego awansem pokonać(wtedy wicelidera) San Gorzyce 1-0 po bramce Radosława Stecko!

Mecz odbędzie się w niedziele(7.05.2017) o godzinie 13.00!

-------------------------------------------------------------------------------------

Wyjazd Juniorów do Mirocina!

Juniorzy Młodsi Zorzy obecnie zajmujący ostatnie 9 miejsce z dorobkiem 4 punktów udadzą się pod przywództwem trenera Stanisława Kowalika do Mirocina by tam powalczyć o punkty z miejscowym Startem w 12 kolejce rozgrywek a mecz odbędzie się w sobotę(6.05.2017) o godzinie 11.00!

Młodziki podejmują LKS Ujkowice!

Młodziki Starsze Zorzy będące liderem  z dorobkiem 27 punktów i przewagą 12 oczek nad drugim zespołem ligi w 10 kolejce rozgrywek podejmą na własnym boisku LKS Ujkowice! Mecz odbędzie się w Zarzeczu we wtorek (9.05.2017) o godzinie 17.30!