Sokół na celowniku!

• autor: reebex, 2017-05-10 07:36

W XXI kolejce Zorza będzie walczyć o kolejny komplet punktów w Studzianie z miejscowym Sokołem w niedzielę(14.05.2017) o nietypowej godzinie czyli 18.00!

Sokół jak do tej pory uzbierał 24 punkty na co składa się 7 zwycięstw, 3 remisy i 10 porażek a w rundzie wiosennej wygrali 3-0 z Piastem Nowosielce, 4-1 z Zorzą Jagiełła, 4-0 z Wisełką Siennów, 3-1 z Żurawiem Żurawiczki, zremisowali 2-2 z Gorliczanką Goroliczyna i przegrali 0-2 z PKS UNUM Babice 0-2 a w ostatniej kolejce 1-2 z Błyskawicą Rozbórz!

W rundzie jesiennej wygraliśmy 5-1 i wszystkie bramki padły w drugiej połowie a strzelali je Paweł Szczepański x2(dwa rzuty karne), Maciej Szczepański, Kuba Gloc oraz Mateusz Panek a goście kończyli w 10 ponieważ z boiska został usunięty Maciej Telega!

W sezonie 2011/2012 Nasz zespół wygrał w roli gości 2-1 a bramki zdobywali Maciej Mikołajek i Marcin Furtak by w Zarzeczu ponownie wygrać ale tym razem 3-2 i co dziwne bramkę zdobywa jedynie Marcin Kałamarz pozostałe dwa gole zdobywają gracze gości i to był ostatni sezon Sokoła w klasie A!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juniorzy goszczą Błękitnych Grzęska!

Tylko od Nas zależy jak ugościmy Błękitnych Grzęska którzy to zajmują 5 miejsce z dorobkiem 17 punktów ponieważ to Nasi Juniorzy okupują ostatnią lokatę i nie mogą odnieść zwycięstwa ani zremisować!Walka, walka ZORZA!

Mecz odbędzie się w Zarzeczu 13.05.2017(sobota) o godzinie 11.00!

Młodzik o miano niepokonanych!

Młodzik uda się do dalekich Huwnik by tam rozegrać mecz z Wiarem który zajmuje 3 miejsce w dorobkiem 14 punktów!

Mecz odbędzie się w Huwnikach 18.05.2017(czwartek) o godzinie 17.00!