Raport z boisk SERIE A PRZEWORSK!kolejka XXV!

• autor: reebex, 2017-06-16 08:11

W 25 kolejce klasy A Przeworskiej padło 50 bramek co daje nam średnią 7,15 na mecz!!

Zaczniemy w Jagielle gdzie padł iście hokejowy wynik ponieważ Zorza pokonała 5-4 Żuraw Żurawiczki a gospodarze wygrywali już 3-0 po bramkach Tomasza Florka w 13' i 29', i Bartosza Rupar w 55', za odrabianie strat wziął się Damian Kuras w 57', na 4-1 podwyższył ponownie Bartosz Rupar w 68', na 4-2 w 71' strzelił Grzegorz Kuras a na 4-3 w 77' Mateusz Jucha, wyrównującą bramkę w 84' strzelił dla gości grający trener Łukasz Kaniuch a na 5-4 i tym samym skompletował hattricka w 90' Bartosz Rupar który został bohaterem spotkania!!

Wisełka Siennów nie poradziła sobie z Sanem Gorzyce i przegrała 3-8 a tym samym spadła do serie B, a zaczęło się obiecująco dla gospodarzy ponieważ prowadzili 1-0 po bramce Adriana Szeligi w 7' podwyższył na 2-0 Krystian Krzeptoń który strzelił bramkę samobójczą, pierwszą bramkę dla gości strzela w 24' Krystian Wielgos a prowadzenie podwyższa w 34' Kamil Gawłowski na 3-1, jeszcze przed przerwą bramkę na 3-2 w 42' strzela Dawid Zając, po przerwie strzelają już tylko goście i tak w 46' na 3-3 Przemysław Jajak, w 52' na 3-4 Erwin Flak, w 55' Artur Matusz, w 67' drugą bramkę w tym meczu strzela Dawid Zając, w 70' Wojciech Myłek a strzelanie kończy wynikiem 3-8 w 79' Patryk Zając, warto odnotować też czerwoną kartkę dla zawodnika gości Wojciecha Myłka w 86'!

Drugim zespołem który spada do serie B jest Piast Nowosielce który przegrał w roli gospodarza z Błyskawicą Rozbórz 2-4 a pierwszego gola strzelił zawodnik gości Mirosław Stańko w 19', wyrównał w 31' Mateusz Kowalczyk, na prowadzenie gości wyprowadził w 50' Mateusz Kowalczyk i to by było tyle ze strony gospodarzy, na 2-2 Daniel Tarociński w 64', na 2-3 Damian Skupień w 78' i na 2-4 Dawid Krupa w 84!

Wicelider Cresovia Krzeczowice nie dała szans Sokołowi Studzian i wygrywa 6-2, bramkami dla gospodarzy podzielili się w 18' Hubert Bober, w 29' i 60' Paweł Zięba, w 66' i 72' Adam Chliszcz oraz Piotr Liszewski w 87', dla gości honorowe trafienia zaliczyli Daniel Mikuła w 32' oraz Karol Lemiech w 89'!

Sporą niespodziankę swoim kibicom sprawiła drużyna Gorliczanki Gorliczyna która pokonała PKS UNUM Babice 3-2 a ojcem sukcesu okazał się Damian Ostrzywilk który pokonał bramkarza gości w 50' i 73' a pierwsza bramka dla gospodarzy była po golu samobójczym Macieja Chruścickiego w 43', dla gości strzelali w 20' Bartłomiej Staszkiewicz oraz 49' Arkadiusz Pawłowski!

Start Mirocin przegrał z Alabastrem Łopuszka Wielka aż 1-5 a strzelanie rozpoczął Adam Morąg dla gospodarzy w 13' później do głosu doszedł zawodnik Alabastru Marcin Futoma który to zdobył klasycznego hattricka w 20', 28' i 37' kolejne dwie bramki dołożył Dariusz Wiącek w 52' i 73'!

Na zakończenie kolejki w czwartek wybiegli zawodnicy Majdanu Sieniawskiego którzy podejmowali mistrza klasy A Przeworskiej Zorze Zarzecze i przegrali 1-4 a bramki dla gości zdobyli Mateusz Syk w 22', Maciej Mikołajek w 56' oraz dwukrotnie Kamil Adamarek w 80' i 81' a honorowe trafienie dla gospodarzy było dziełem Łukasza Miłosza w 57'!

PLUS KOLEJKI: Bartosz Rupar zdobywca hattricka oraz bramkę w 90 minucie dającą 3 punkty Jagielle!

NAJCIEKAWSZY MECZ: Zorza Jagiełła - Żuraw Żurawiczki!