W ostatniej kolejce pojedynek Dawida z Goliatem!

• autor: reebex, 2017-06-17 08:08

W ostatniej XXVI kolejce Zorza podejmie na własnym stadionie outsidera klasy A Przeworskiej czyli Piast Nowosielce!

Zorza kontynuuje świetną passę zwycięstw ponieważ od 7 kolejki gdzie był remis 1-1 z Sanem Gorzyce nie zaznała porażki ba nawet remisu i zdobyła komplet punktów a jest jeszcze możliwość pokonania rekordu Błękitnych Grzęska z sezonu 2011/2012 którzy to zgromadzili 68 punktów a jeśli wygramy z Piastem będziemy mieli 69 i nie zaznamy goryczy porażki w rundzie wiosennej!

Piast zgromadził do tej pory 18 punktów w sezonie z czego 9 w rundzie wiosennej na to składa się:9 porażek(0-3 z Sokołem Studzian, 1-2 z Alabastrem Łopuszka Wielka, 1-2 ze Startem Mirocin, 0-7 z Cresovią Krzeczowice, 2-4 z GKS Majdan Sieniawski, 0-8 z Zorzą Jagiełła, 1-8 z PKS UNUM Babice, 0-8 Żurawiem Żurawiczki i ostatnio 2-4 z Błyskawicą Rozbórz) i 3 zwycięstwa(3-0 z Sanem Gorzyce, 4-1 z Gorliczanką Gorliczyna, 4-2 z Wisełką Siennów)

W rundzie jesiennej zespół Piasta na własnym terenie postawił się Zorzy i przegrał 1-3 a bramki dla Naszej drużyny strzelili dwukrotnie Kuba Gloc a jedną dołożył Mateusz Panek!

Zorza w sezonie 2013/2014 zremisowała w Nowosielcach 1-1 a bramkę dla Naszego klubu strzelił z karnego Mateusz Syk zaś w Zarzeczu wygraliśmy 2-1 a gole zdobywali Mateusz Syk oraz Sebastian Ciesielski!

Mecz odbędzie się w sobotę(17.06.2017) o godzinie 18.00!

---------------------------------------------------------------------------------------

Juniorzy zajmujący ostatnie miejsce z dorobkiem "4" oczek zmierzą się z Szarotką czyli wiceliderem rozgrywek który zgromadził 37 punktów!

Zakończenie sezonu Juniorów Młodszych Zorzy czyli ostatnia XVIII kolejka z Szarotką Rozgóżno odbędzie się w Zarzeczu w czwartek(22.06.2017) o godzinie 19.00!