Wyjazd do Lubaczowa dla kibiców i zapowiedź meczu!

• autor: reebex, 2017-08-23 13:57

Ciężki wyjazd czeka Zorze w IV kolejce ligi okręgowej w której to udamy się do Lubaczowa by tam powalczyć o punkty z Pogonią-Sokół!

Pogoń-Sokół zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 5 punktów na które składają się: wygrana w Narolu w derbach ziemi Lubaczowskiej 3-0 po bramkach Jarosława Romana, Pawła Małeckiego oraz Marcina Gotkowskiego, remisie 0-0 ze Startem Pruchnik i w III kolejce i kolejnym remisie tym razem z LKS Skołoszów 3-3 i bramkach Damiana Poluchy, Jarosława Romana oraz Dawida Poluchy.

Zorza również posiada 5 oczek na koncie na które złożył się remis 0-0 z Santosem, wygrana w Gniewczynie 1-4 i bramkach Jakuba Gawłowskiego, Ireneusza Pakuły, Pawła Szczepańskiego z karnego oraz Macieja Mikołajka i remisie 2-2 z Płomieniem a bramki strzelali tym razem Kamil Kwolek oraz Piotr Białogłowski.

W rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 w Zarzeczu Nasz zespół przegrał 2-1 po honorowej bramce Wojtka Majkutowskiego a w Lubaczowie w meczu ostatniej szansy na utrzymanie przegrywamy 3-1 mimo prowadzenia 1-0 i bramce el capitano Radosława Rząsy zaś w sezonie 2014/2015  w Zarzeczu padł remis 1-1 bramka oczywiście - Wojciech M. a w Lubaczowie odnieśliśmy zwycięstwo 2-1 po golach Kuby Gloca i Kamila Kwolka.

Zapraszamy do Lubaczowa(jest autobus- koszt 10zl-wyjazd 14,30) w sobotę(26.08.2017) na godzinę 17.00!

...