Ruchy transferowe w Zorzy!

• autor: reebex, 2018-08-17 16:59

Publikujemy oficjalne info na temat transferów w Zorzy Zarzecze:

Klub opuścili:

1. Kamil Kwolek który to został zawodnikiem Alabaster Łopuszka Wielka więc życzymy Kamilowi którego to traktowaliśmy jak swojego udanych występów(poza 2 kolejką gdzie zmierzą się Alabaster z Zorzą) i dziękujemy za te pare lat współpracy oraz zdrowia pozostawionego na boisku!

2. Jan Pindak oraz Sylwester Wota zostali ponownie zawodnikami Promyka Urzejowice i po pół roku spędzonym w Zorzy wracają na "stare śmieci"!

3. Prawdopodobnie jeszcze jeden zawodnik opuści Zorze ale o tym poinformujemy jeżeli transfer dojdzie do skutku!

Klub pozyskał:

1. Przemysława Wołowca, Kamila Wołowca, Jakuba Morawskiego oraz Kacpra Krzanowskiego czyli młode wilki z Orła Przeworsk które zabrał ze sobą nowy trener Zorzy Marcin Laska aby udowodnili swoją wartość w seniorskiej piłce, Przemek ma grać na pozycji obrońcy a urodził się 09.10.1999, Kamil może strzec bramki lub zagrać w polu urodzony 01.04.1998 oraz najmłodszy Kacper środkowy pomocnik urodzony 10.06.2002 zaś Kuba będzie walczył o miejsce w pomocy a urodził się 19.04.1997!

2. Maciej Pajda oraz Adrian Stępień zostali pozyskani z juniorów JKS Jarosław i też będą mieli okazję ograć się w ligowych meczach, Maciek urodzony 29.04.1999 roku będzie rywalizował o bluzę nr 1 a Adrian będzie walczył w pomocy a urodził się 25.03.1999.

3. Adam Chliszcz który urodził się 13.12.1992 będzie dawał większe pole manewru trenerowi w pomocy a przybył do Nas z Cresovii Krzeczowice!

4. I chyba największe wzmocnienie jeżeli chodzi o CV ponieważ Kamil Padiasek wychowanek Sokoła Sieniawa i później gracz Wólczanki Wólka Pełkińska zaoferował że pomoże drużynie w walce o powrót do OKRĘGÓWKI!

Wszystkim którzy opuścili klub dziękujemy za pomoc w walce o utrzymanie i zdrowie pozostawione na boisku a szczególnie Kamilowi a la wariatowi za te parę lat razem!!

Witamy również serdecznie nowych graczy i życzymy im aby pot wylany na boisku przyniósł efekty które pomogą wrócić Zorzy do V ligi!

Reasumując Zorza w nowej odsłonie wygląda dość ciekawie a odmłodzenie kadry z nowym trenerem który umie współpracować z młodzieżówką powinno dać plony niekoniecznie od samego początku a terminarz łaskawy do zgrania nie jest lecz wierzymy w ten plan gdzie trener i zarząd wylali pot by zespół złożyć w całość w szczególności po takich ubytkach.

...