VI kolejka: Zorza podejmuje imienniczkę z Jagiełły!

• autor: reebex, 2018-09-20 07:17

W VI kolejce Zorza ta z Zarzecza podejmie na własnym obiekcie Zorze z Jagiełły która obecnie plasuję się na 8 miejscu z dorobkiem 6 punktów!

Zorza Zarzecka przy nowej miotle sprawuje się bardzo dobrze i obecnie ma stratę 4 punktów do zespołu z Łopuszki Wielkiej który jako jedyny w lidze nie przegrał. Formę odzyskuje również Wojtek Majkutowski który który ma na koncie już 5 bramek ale znając Wojtka jest to dużo za mało!

Zorza ta z Jagiełły wygrała 2 mecze a 3 przegrała( 0-2 z Błyskawicą Rożniatów, 3-2 z Gacovią Gać, 1-3 z Błyskawicą Rozbórz, 0-3 z PKS UNUM Babice oraz w ostatniej kolejce 3-1 z GKS Majdan Sieniawski) i teraz czeka ją bardzo trudna przeprawa w Zarzeczu z rozpędzającą się z meczu na mecz Zorzą Zarzecze!

W meczach obu ekip w sezonie 2016/2017 padły dwa takie same wyniki czyli po 2-0 w Jagielle strzelali Kamil Kwolek oraz Kamil Adamarek a w Zarzeczu Paweł Szczepański i Michał Ruszel!

Zapraszamy do Zarzecza w niedzielę w samo południe tj.(23.09.2018) na godzinę 12.00!

...